Spelplan

Spelplan 2020

15 juli, 2020
Folkets Hus
Stjärnsund, 19.00-23.00
16 juli, 2020
Folkets Park
Moliden, 20.00-24.00
17 juli, 2020
Bergviksparken
Bergvik, 20.00-24.00
18 juli, 2020
Dansbandsveckan
Malung
19 juli, 2020
Uddeholmsladan
Uddeholm, 17.00-21.00
20 juli, 2020
Folkets Park
Falköping, 18.00-21.30
21 juli, 2020
Björka Loge
Hardeberga, 18.30-22.30
22 juli, 2020
Vallsjöbaden
Sävsjö, 18.00-22-00
23 juli, 2020
Folkets Park
Ljungsbro, 19.00-23.00
24 juli, 2020
Rakkestadslogen
Rakkestad, Norge, 20.00-01.00
25 juli, 2020
Fågelsång
Våxtorp, 20.00-00.30
26 juli, 2020
Kulla Nöjesplats
Kulla Rörum, 20.00-24.00
28 juli, 2020
Ön
Hedesunda, 20.00-02.00
30 juli, 2020
Sägnernas Hus
Sandhem, 20.00-24.00
31 juli, 2020
Polketten, Liseberg
Göteborg, 19.00-23.00
1 augusti, 2020
Norrvikens Trädgårdar
Båstad, 18.00-01.00
4 augusti, 2020
Sundspärlan
Helsingborg, 18.00-22.00
5 augusti, 2020
Fröjden, Stadsparken med Callinaz
Jönköping, 18.00-23.00
6 augusti, 2020
Bredasjön
Holmsjö, 19.00-23.00
7 augusti, 2020
Kärrasand
Urshult, 19.00-23.00
8 augusti, 2020
Rydsnäs Loge
Ydre, 20.00-24.00
9 augusti, 2020
Stallet
Vassmolösa, 18.00-22.00
12 augusti, 2020
Malmöfestivalen
Malmö
14 augusti, 2020
Tingvang Gjestehus
Moelv, Norge, 20.00-24.00
15 augusti, 2020
Karlsholme FP med Black Jack
Mariestad, 20.00-01.00
18 augusti, 2020
Brunnsparken
Örebro, 19.00-23.00
19 augusti, 2020
Gröna Lund
Stockholm, 19.00-23.00
20 augusti, 2020
Hanssons Loge
Långsele, 19.00-22.30
21 augusti, 2020
Sandvikens Festplats
Frösön, 21.00-01.00
22 augusti, 2020
Honndalshallen med Anne Nørdsti
Hornindal, Norge, 20.30-02.30
25 augusti, 2020
Björka Loge
Hardeberga, 18.30-22.30
26 augusti, 2020
Lyktan
Vilshult, 18.30-22.30
27 augusti, 2020
Barva Loge
Barva, 19.00-23.00
28 augusti, 2020
Grorud Samfunnshus
Oslo, Norge, 20.00-24.00
29 augusti, 2020
Skånlandhallen med Vikingarna
Evenskjer, Norge, 20.00-02.30
3 september, 2020
Folkets Park
Åseda, 18.00-22.00
4 september, 2020
Tydingesjön
Broby, 20.00-24.00
5 september, 2020
Ramshall
Veinge, 20.00-24.00